Nuk permbahet Olti Curri: Nxjerr te palarat e “VIPAVE”, Ilda Bejleri, Rozana Radi…bien pre e tij

0
181

This post has already been read 177 times!

Curri është vënë përballë moderatores Ilda Bejleri dhe kantautores Rozana Radi dhe i është dashur që t’u thotë publikisht të “metat” e tyre.
Featured image of article: Merr dënimin live! Olti Curri i nxjerr të palarat VIP-ave: Ilda Bejleri është shumë nevrike, kurse Rozana Radi është e sëmurë nga mendja. Njësoj si unë…

Blogeri i njohur Olti Curri u ka nxjerrë “të palarat” personazheve publikë në Shqipëri. Si pjesë e jurisë për “Maskat”, Olti Curri ka dështuar për gjetjen e një personazhi duke u përballur me një dënim.

Curri është vënë përballë moderatores Ilda Bejleri dhe kantautores Rozana Radi dhe i është dashur që t’u thotë publikisht të “metat” e tyre.

Minuta 44

Ilda Bejleri: Është shumë nevrike dhe jemi zënë gjithmonë për njerëz të tjerë.

Rozana Radi: Është njësoj si unë e sëmurë nga mendja. Është e nxituar, edhe kur bën mirë, edhe kur bën keq. E mira e saj është që nuk i harron miqtë kurrë. Dhe i do shumë kafshët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here