Nuk po gjen qetësi vendi/ Ky qytet shqiptar përfshihet nga stuhia, janë shk ulur edhe pishat kurse uji po merr para çdo gjë

0
23

This post has already been read 12 times!

Meteorologët grekë kanë paralajmëruar një ciklon që do të përfshijë Shqipërinë dhe që pritet të nisë ditën e sotme dhe të vazhdojë edhe nesër.

Foto/ Reshjet e shiut shkaktojnë përmbytje në Lezhë - Opinion.al

Mirëpo që mbrëmjen e djeshme qyteti i Lezhës është përfshirë një stuhi të forta saqë kanë rrëzuar edhe pishat.

Si pasojë e kushteve ekst reme të motit, Lezha u përfshi nga një stuhi me erë të fuqishme, reshje intensive dhe dallgë të larta.

Përmbytje në Tiranë, Durrës dhe Lezhë - Indeksonline.net

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here