Nuk pranonte kurresesi ndarjen, e dashura i ben te paberen 39-vjeçarit nga Tirana

0
118

Në 39-vjeçar nga Tirana është arrestuar sëfundmi nga Policia. Ai është vënë në pranga, pasi është denoncuar nga ish-e dashura. 39-vjeçari duket se nuk e pranonte ndarjen dhe vazhdonte të përndiqte vajzën, duke i krijuar pasiguri për jetën.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.3 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit të shpallur në kërkim A. M., 39 vjeç, pasi në mënyrë sistematike ka përndjekur ish të dashurën e tij, duke i krijuar asaj gjendje frike dhe pasigurie për jetën e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here