Nuk pyet fare/ Analisti shqiptar ha bukë live në emision: Ndërkohë që të tjerët vihen dhe përmendin gratë (Video)

0
15Bëri bujë të madhe mes dy gazetarëve dhe analistëve në Zonë e lirë.

Ndërsa Curri dhe Zyla kaluan në ofendime personale, Agron Gjekmarkaj po shijonte në maksimum debatin.

Ai është filmuar fshehurazi nga kameramanët tek ushqehej në studio.

.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here