Nuk rri dot më pa të/ Elvisi ndan mendjen: Do rri vetëm për Sindin këtu

0
9

Pas një debati të fortë me Anën dhe kritikave të Arjan Konomit, Elvisi kërkoi fjalën ku u çua dhe përqafoi Sindin.

Por Loco nuk e la me kaq. Ai deklaroi se nga ky moment e prapa është vetëm për Sindin në emision.

Kjo e emocionoi Sindin e cila u çua dhe e përqafoi. Ndërsa konkurrentët bërtisnin: Puthe , puthe!

Përputhen sa vjen dhe bëhet më interesante..

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here