ELBASAN

Një person është gjendur i mbytur gjatë orëve të pasdites së sotme.

Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në qarkun e Elbasanit.

Personi është gjendur në rrethana të paqarta në lumin Shkumbin.

Nuk dihet ende mosha apo gjinia e personit, ndërsa policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe rrethanave.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here