“O Mark Frroku,o të hëngsha..!”, Rudina Dembacaj nuk përmbahet fare dhe poston videon. Ish-deputeti: Ti Ke lujt mendsh…

0
29

This post has already been read 24 times!

Rudina Dembacaj, ka publikuar një video nga udhëtimi me partnerin e saj, Mark Frroku, në Turqi.

Në videon që detajon udhëtimin disa ditor, Rudina, gjatë një darke romantike, dëgjohet kur thotë “o Mark Frroku, ta hëngsha buzën”. Përgjigja e Frrokut për këtë është “do i postosh këto gjëra, ke lujt mendsh!”.

Në fakt Rudina e ka publikuar videon dhe mund ta ndiqni më poshtë.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here