“O mashtruseee, mos gënje sy për sy”/ Eri s’përmbahet me të bërtitura ndaj Antonelës: Ti je femra më…

0
360


Një ndërhyrje e Antonelës kundër Atdheut ka bërë që të gjithë konkurrentët t’i kthehen kundër asaj.

Ajo tha se Atdheu ishte bërë xheloz nga puthja që i kishte dhënë Mevlanit dhe prandaj nuk ishte zhvilluar një takim mes tyre.

“Ti doje të dilje me mua,” tha Antonela duke e revoltuar Atdheun i cili iu përgjigj: “Unë të kam refuzuar, ti s’ke shanse të dalësh me mua”.

Këtu ndërhyri edhe Eri i cili u nxeh duke bërtitur me të madhe: “O mashtruse tregoja të gjithëve ça më ke thënë, ti je femra më intrigante, o mashtruse, mos gënje sy për sy, se më ke shkruar në telefon, je femra që do me bë lojë këtu, po s’di ta bësh”.

Po ashtu edhe Ledjana tha se Antonela i ka shkruar edhe as në Instagram, që t’i kthejë follow.

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here