“O nale o Izet”, komenti epik i Mevlanit i shkrin së qeshuri të gjithë në studio

0
26


Mbrëmjen e sotme në “Përputhen”, Marisi befasoi Anën, duke i kërkuar falje për atë që ndodhi në fillim të programit, duke i dhuruar një orë.

Por, opinionisti Arian Konomi, nuk e përqafoi këtë ide të pranimit të dhuratave nga vajzat – kështu fare lehtë.

Ai u drejtua atyre duke u thënë se kanë bërë shumë gabim që i kanë pranuar, por ky opinion i tij nuk mbështetej as nga vajzat dhe as nga moderatorja, shkruan meganews.al.

Në një moment kur Ariani po vazhdonte pa ndalur, Mevlani mori mikrofonin dhe u drejtua:

“O nale o Izet”.

Ishte pikërisht ky momenti kur të gjithë ia plasën së qeshuri.

The post “O nale o Izet”, komenti epik i Mevlanit i shkrin së qeshuri të gjithë në studio appeared first on Roba Da Albanesi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here