Ka degraduar ne sherr e ofendime debati ne nje studio televizive mes analistit Frrok Çupi dhe deputetit Lefter Maliqi.

Teksa në studio po diskutohej me lidhur me zgjedhjet e 25 prillit dhe fitoren e PS, Çupi tha se “Edi Rama është kryeministri i dytë Europian që fiton tre mandate. Është kapacitet i madh për Shqipërinë.”

Kjo solli reagimin e ashpër të Maliqit, i cili e cilësoi krahasimin e Çupit të tepruar. Pas sherrit, analisti u largua nga studio, ndërsa drejtuesja e emisionit kaloi në publicitet.

Pjesë nga debati

Frrok Çupi: Krahasova unë dhe nuk i shërbej askujt. Ore budalla, idiot, nuk të lë unë edhe pse je polic.

Lefter Maliqi: Më palaço se ti nuk ka. Pederast i blerë. Palaço. Pis. Të më thuash mua ti që kam mbaruar në Skënderbegas, e kam një karrierë të madhe, kjo është turp.


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here