Oh zot ci kane pare syte femijeve te vegjel/ Edukatori tmerr.on femijet, te gjithe trupin e kishte te mbuluar me… (Foto)

0
267

This post has already been read 113 times!

Një edukator kopshti ka terrorizuar fëmijët pasi ishte i mbuluar në të gjithë trupin me tatuazhe, madje ka kthyer dhe pjesën e bardhë të syrit në të zezë, përmes një operacioni. Ai ka deklaruar në media se iu ndalua të jepte mësim në një kopsht francez pasi një nga prindërit u ankua se fëmija e tij kishte frikë prej tij.Sylvain Helaine jepte mësim në shkollën fillore “Docteur Morere” në Palaiseau përpara se prindërit e një 3-vjeçari të ankoheshin vitin e shkuar tek autoritetet arsimore, ku u shprehën se djali i tyre kishte makthe natën pasi pa për herë të parë mësuesin.

Autoritetet tashmë kanë vendosur që 35-vjeçari, i konsideruar dhe francezi me më shumë tatuazhe mund të japë mësim për fëmijët mbi 6 vjeç. Helaine ka lindur në Paris dhe tatuazhin e parë e realizoi në moshën 27 vjeçare. Që nga ajo kohë ai ka shpenzuar mbi 40 mijë euro për të mbushur trupin e tij me piktura.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here