Një ak.sident shume i rende ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Fier-Vlorë, prane Levanit.

Aksidenti ndodhi pranë vendit të njohur si “Kripa”.

Raportimet e para flasin per përplasjen e dy mjeteve dhe njëri prej tyre ka dalë nga rruga.

Dyshohet se nga aksidenti ka disa vik.tima. Policia dhe ambulanca është nisur drejt vendit të ngjarjes.
Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here