Oh zot sa e rende/ Pamje te frikshme ne Pogradec, dy supermakina perplasen koke me koke, shoferi…

0
97

This post has already been read 88 times!

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pranë fshatit Buçimas në Pogradec.

Sipas dëshmitarëve në vendngjarje, dy mjete janë përplasur fort me njëra tjetrën duke shkaktuar dëme të mëdha materiale.

Nga informacionet e deritanishme mësohet se, njëri prej drejtuesve të mjeteve ka qenë i dehur dhe ka ikur në këmbë nga vendngjarja. Nuk ka të lënduar.

Policia ndodhet në vendngjarje, ku sipas saj, shkak i aksidetit ka qënë shpejtësia dhe fakti që njëri prej drejtuesve ka qenë nën efektin e alkoolit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here