Categories: Uncategorized

Oh zot, Trupi i tij ende ne makine , ah sa e dhimbshme ajo qe ndodhi ( Foto )

Një aksident ka ndodhur pak më parë në magjistralen Prishtinë-Gjilan, përkatësisht në fshatin Llajshevc.

Aksidenti ka ndodhur në mes të një veture të markës “Opel Vectra” dhe “Golf 2”.

Sipas pamjeve shihet se akoma trupi i personit është në makinë, ndërkohë që mjetet janë shkatërruar plotësisht, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë dal edhe njësitet policore.

Në anën tjetër kolona e pritje të gjata janë shkaktuar pas këtij aksidenti, ku deri në gjysmë ore është dashur të presin qytetarët që kanë frekuentuar këtë rrugë.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago