Operohet djali i Arbana Osmanit, Moderatorja publikon foto nga spitali dhe jep mesazhin prekës –

 

Moderatorja e njohur Arbana Osmani, kapublikuar sot një foto nga spitali ku shfaqet së bashku me djalin dhe bën me dije se djali i saj i madh ka operuar bajamet.“Sot në këtë 1 Qershor (nje ditë pasi operuam bajamet me sukses) e vetmja gjë që uroj për të gjithë fëmijët është shëndet Mendimi im shkon për të gjithë prindërit te cilët përballen dhe vuajnë problemet shëndetësore të të vegjëlve të tyre. Zoti ju dhëntë forcë e durim Gëzuar 1 qershorin”, ka shkruar Arbana.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *