Kreu i PD Lulzim Basha ka takuar së fundmi shefen e misionit të OSBE-ODIHR, Ursula Gacek. Raportohet se takimi po zhvillohet dhe të pranishëm janë edhe përfaqësues të tjerë të PD si Ivi Kaso apo Oerd Bylykbashi.

Ky takim vjen në një kohë kur Rama ka shpallur fitoren e PS me 74 mandate  kurse opozita akuzon se në zgjedhje pati probleme.


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here