Pamje apokaliptike/ Cikloni shkaterron Greqine, humb jetën një grua, dy persona të zhdukur (Video)

0
235

This post has already been read 26 times!

Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë rezultojne te zhdukur si pasojë e ciklonit te frikshem që ka përfshirë Greqinë.

Mediat greke shkruajne sot se viktima e pare e motit te terbuar ka mbetur nje grua, e cila nuk i shpetoi dot vershimit te ujit

Gruaja e moshuar humbi jeten ne zonën e Farsalas afër Larisas, kurse dy personat e tjere janë shpallur të zhdukur në zonën e  Kardicas.

Situata duket apokaliptike, me shira te rembyeshem dhe permbytje, pasur me shembje dhe nderprerje te energjise ne shume zona.

cikloni2cikloniimage-4-1image-2-1karditsa2

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here