Pamje dramatike, shoferi i “Audi” shikon katër anëtarët e familjes Gusha të vdekur e vë duart në kokë: O Zot i madh


Të tjera pamje tronditëse vijnë nga aksidenti tra.gjik i ndodhur paraditen e sotme në aksin Fier-Vlorë ku u shuajt e tërë familja prej katër personash brenda makinës tip ‘Toyota.

Shoferi i ‘Audit’ ka shkuar pranë makinës së aksidentuar ‘Toyota’ dhe është tronditur kur ka parë familjen e cila kishte mbetur e vdekur pas përplasjes, shkruan JOQ.

Mëngjesin e sotëm në rrugen Fier-Vlore nje makine ‘Audi’e drejtuar nga Igli Madani, perplasi nga mbrapa nje ‘Toyota’, duke e nxjerre jashte rruge.

Si shkak i aksidentit humben jeten nje familje e tere, Eduart, Silvana, Anastasia dhe Eva Gusha. Familja me origjine nga Patosi, por qe jetonin ne Greqi, ishin kthyer ne Shqiperi per pushime.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *