Pamje tejet të rënda/ Makina ‘fluturon’, futet sipër trotuarit, ai ishte duke kaluar, uaa sa gjynah –Një ak.sident tejet i rëndë u shënua ditën  e djeshme në kryeqytet. Një 82-vjeçar teksa po udhëtonte me biçikletë është përplasur nga një automjet me drejtues një 25-vjeçar.

Bëhet me dije se i moshuari nuk i ka rezistuar dot plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë në spital. Ndërkaq është arrestuar shtetasi Mariglen Harizi, 25 vjeç, autor i ngjarjes.

This slideshow requires JavaScript.
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *