Një ngjarje tejet e rëndë është shënuar në një restorant mes dy familjesh në SHBA. Sipas mediave të huaja, anëtarët e familjeve janë konfliktuar me njëri-tjetrin, por nuk dihet arsyeja e ngjarjes.

Sherri që nisi fillimisht me grushte degjeneroi deri në përdorimin e karrigeve e mjeteve të tjera të forta.

Sipas raportimeve, të dyshuarit janë arratisur nga vendi i ngjarjes, ndërsa policia është duke punuar për identifikimin dhe kapjen e tyre.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

“>http://

 


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here