Një ak.sident, për të cilin Fax News ka siguruar pamjet, ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në rrugën transballkanike në Vlorë.

Burime bëjnë me dije se në ak.sident u përfshinë 5 makina, fatmirësisht pa persona të lënduar.

Shkak ka qenë shpejtësia e lartë me të cilin udhëtonin mjetet,  ndërsa policia pas aksidentit arrestoi dy prej drejtuesve, 26 vjecari M.Z nga Fieri dhe 28 vjecari  S.H nga Korça pasi ngisnin automjetin në gjendje të dehur. Vijojnë hetimet për shkaqet e plota të aksidentit.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here