PAMJET/ Terrorizohen qytetarët, makina me shpejtësi skëterrë futet brenda farmacisë – Korrieri.net


Një aksident ka ndodhur para pak minutash, saktësisht në orën 21:20 minuta, në rrugën “Bajram Kelmendi” në Prishtinë.

Një veturë me shpejtësi marramendëse që po kalonte në lagjen Vellusha është përplasu në xhamin e një barnatoreje që gjendet në skaje të rrugës.

Nuk ka të lënduar nga ky aksident, mirëpo qytetarët që ishin në barnatore dhe jashtë saj janë terrorizuar nga shpejtësia e kësaj veture.

Policia është njoftuar për rastin teksa palët e përfshira në aksident janë në pritje


Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *