Pas 6 vitesh lidhje, aktori i njohur shqiptar i jep fund lidhjes me këngëtaren –

Amos Zaharia aktori i njohur shqiptar ose sic shume e njohin si djali i aktores Yllka Mujo duket se i ka dhene fund lidhjes se tij disavjecare me kengetaren Gigliola Haveriku.

Asokohe Amos dhe Gigliola shiheshin kudo bashke madje edhe ne intervista. Madje ata  e kishin zyrtarizuar marredhenien e tyre edhe me pelqimin e prinderve.

Por duket se cdo gje ka marre fund. Ata kane fshire fotot nga Instagrami dhe nuk e ndjekin me njeri tjetrin. Ndonse nuk dihet arsyeja e ndarjes.

Nderkohe Gigliola tashme prej pak kohesh eshte pjese e “E diell” ne Top Channel.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *