Disa javë më parë dy ish-konkurrentet e Për’puthen Sindi dhe Jasmina patën një përplasje në distancë. Shkak u bë një deklaratë e Jasminës në “Top Arena”,  kur tha se vajza e emisionit që vishej më keq është Sindi. Kjo deklaratë solli menjëherë një kundërpërgjigje nga Sindi, e cila reagoi me një status në Instastory. Ajo ka treguar se në fakt, fustanin që Jasmina kishte veshur në atë intervistë, Sindi e kishte veshur që në dhjetor.

Pas kësaj, nuk pati një deklaratë tjetër nga Jasmina, por është sërish Sindi që na ka habitur sot. Ajo ka realizuar një bisede virtuale me ndjekësit ku është pyetur nëse është shoqe me Jasminën. Dhe Sindi i është përgjigjur pozitivisht.

/News31

.Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here