ryeministri Edi Rama duket se pas mbylljes së fushatës elektorale dhe fitores së mandatit të tretë, ka gjetur kohë për tu relaksuar së bashku me familjen e tij në jug të vendit.

Rama ka zgjedhur që këtë të dielë ta kalojë në fshatin Vunao, aty ku dhe ka origjinën e ëma e tij e ndjerë Aneta Rama.

Kryeministri ka shpërndarë një foto në rrjetin e tij social ‘Facebook’, teksa shihet se i tregon të birit Zaho një memorial në nder të heronjve të fshatit Vuno.

Postimi i plotë: MIRËMËNGJES

nga Vuno


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here