Pas paralamërimit dje, Meri Shehu trondit këto shenja horoskopi

Dashi
Nje fillim i re ju pret ne ceshtje familjare Ky fillim i ri do jete i veshtire nese nuk do kaperceni idene qe per te ecur perpara duhet te lini disa gjera te rendesishme mbrapa

Demi
Fillimet e planve tuaja te reja ndodhta nuk mund te kene mundesi te shkojne shume large por nese filloni te jeni te sigurt qe do perparojne ne cdo rruge nese vertet do doni nje rilindje

Binjaket
Nje situate e veshtire ekonomike ju pret me henen e re pasi kundershtaret dhe problemet jane te medha Por nje drite jeshile ju bene te ndryshoni per mire strategjite tuaja ekonomike

Gaforrja
Nese keni vendosur te dilni nga erresira Kjo hene e re ne shenjen tuaj do ju ndihmoj te largoheni nga persona qe ju mekojne me pasione shume zoteruese dhe dominuese

Luani
Do keni nje perballje midis nje situate te semure pune qe ju mban te lidhur apo midis nje clirimi shpirteror dhe lehtesimi te pergjegjesive dhe veshtiresive Ne rastin me te mire keni nje sherim nga nje situate e semure apo ceshtje vertet shendetesore

Virgjeresha
Ne rrethin e shoqerise apo ne jeten sociale do dilni me kete hene te re me nje paraqitje te re Kjo prezence e re ka te beje ose me statusin martesor ose me nje privilegj pune

Peshorja
Merr fund nje bllokim i madh ne lidhje me emrin dhe karrieren tuaj Keni mundesi te nje fillimi te ri apo te deklasimit te personave qe ju kane mbajtur peng

Akrepi
Nje clirim ne lidhje me kufijte tuaj te veprimit Kjo do te thote qe filloni nje pune te re apo ndikim edhe jashte kufijve te vendit ku jetoni Nuk perjashtohet nje lidhje er.otike me dike te huaj

Shigjetari
Filllon nje periudhe e re shpirterore dhe ekonomike per ju Kjo hene e re ju ndihmon te permiresoni kushtet e jetes apo te nje bashkepunimi dhe te beheni me te pavarur

Bricjapi
Hene e re peball shenjes suaj ju cliron nga nje pengese apo mallkim ne lidhje me jeten personale apo me marrdheniet tuaja me njerzit Ky clirim do beje diferencen

Ujori
Jeni ne nje moment ku doni nje ndryshim dhe ky ndryshim duhet te jete i rendesishem qe tju nxjerre nga nje pune koti apo nje vendmbanim koti

Peshqit
Per ju hene e re ne Gaforre do ju shtoj romantizmin dhe emocionet Eveshtira eshte se ne disa raste nuk do keni me ke ta ndani ndjenjen tuaj Per kete me mire prisni sesa te zhyteni ne emocione apo lidhje jo te qarta
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *