Pasi i gjetën gjëra të paligjshme në çantë po e mbajnë në qe li, analizat tregojnë se Fjolla Morina pret fëmijë

0
32

This post has already been read 19 times!

Këngëtarja nga Kosova, Fjolla Morina është arr e stu ar këtë të shtunë në doganën e Morinës, pasi është kapur me një ar më zja rri pis to letë, me 23 fi shekë lu fta rak, si dhe një pis tol etë çakmak.

U arrestua pasi u kap me armë në doganë, zbulohet çka tha Fjolla Morina në Polici - Gazeta Express

Gjithashtu Fjollën e shoqëronte shoferi i saj personal Fitim Muji, dhe biznesmeni i njohur Fisnik Syla.

Fjolla dha disa deklarata për a rm ët ku thoshte se dhe vetë ajo nuk e dinte se kishte një ar më me vete në çantën e saj.

Por gjithsesi gjykata vendosi që ta mbajë në bu rg atë. Në orët në vazhdim gjithashtu bëhet me dije se Fjolla është shtatzanë dy muajshe. Çfarë do ndodhë më këngëtaren?

Arrestohet Fjolla Morina - Policia Shqiptare gjen pistoletë në veturën e saj - Telegrafi

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here