Paska një shtëpi luksi! Shikoni si ka bërë një dhoë vetëm për të futur këpucët Jonida Maliqi, kurse sallonin e ka…

0
24

This post has already been read 23 times!

Jonida Maliqi eshte nje prej kengetareve me te njohura ne ekran. Shtepia e saj mendohet te jete luksoze dhe e kushtueshme pasi kengetarja njihjet per shpenzimet marramendese qe ben per dukjen e saj.

Jonida ne kete apartament kishte mundesi te ndertonte nje dhome vetem per kepucet e saja ndersa nga dalja ne tarrace mundesohet nje fushepamje mbreslenese.

Midis kepuceve te veta dallohen edhe atletat e vogla te djalit dhe me pas kengetarja thote:
” Nami me ka dale mua, por edhe djemte e kesaj shtepie jane ndjekes te modes.”

Po ashtu edhe dollapi i rrobave ne dhomen e gjumit, nuk mund te mos ishte kaq gjigand.

Ngjyrat qe mbizoterojne jane bezha e lehte, e zeza, e bardha, pak e kuqe dhe grija. Abazhuret jane vepra te mirefillta arti ndersa mobiliet jane praktike pa teprime e ngarkesa. Ne shtepi ka pak gjera por jane ato me te nevojshmet.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here