Pellumb Pipero flet për herë të parë pasi kaloi Covidin: Ja cfare perdora per vete..

0
18


Mjeku Pellumb Pipero tregon ne videon me poshte pereksperiencen e tij me Covid. Ai gkithashtu hedh poshte zerat se ka shkuar per tu kuruar ne Itali apo ne Turqi.

Ai gjithashtu tregon cfare perdori gjate 10 diteve qe ishte me Covid


Previous articlePasaportat dhe patentat po behen me maskë, vështirësi në identifikimNext article“Të mos kalojmë nga një mjek tek një tjetër.. Pipero, cfare mesova nga pervoja ime me Covid

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here