Categories: Uncategorized

“Për Saliun po!”, Sali Berisha falenderon nënë-Bardhen, që nuk pranoi të ngrejë dolli për Edi Ramën

Një video nga emisioni i Ardit Gjebresë, është kthyer në virale. Aty shfaqet një grua e moshuar, nënë Bardhja, e cila refuzon të ngrejë dolli për Edi Ramën, por e ngre me fund për Berishën.

Video ka qarkulluar në rrjet gjatë këtyre ditëve, dhe ish kryeministri e ka falenderuar të moshuarën.

“Falenderim! Miq, e falenderoj dhe e pershendes nga zemra Nane Bardhen per dolline dhe i uroj asaj dhe gjithe familjes se saj shendet, mbaresi dhe jete te gjate. sb’”, shkruan Berisha.
VIDEO:

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago