Konkurrenti i cili u rikthye në “Përputhen”, pas dëshirës së vajzave e publikut, Atdhe Xharavina ka patur probleme me po lic inë mbrëmjen e djeshme.

Burime për “Iconstyle.al” kanë filmuar konkurrentin në bulevardin e Tiranës, teksa ishte ndaluar nga po licia e qytetit dhe po i bëhej një kon troll.

Të njëjtat burime kanë treguar se Atdheu është shoqëruar më pas në pol ici, mirëpo ende nuk dihet se çfarë ka ndodhur. Pritet një reagim nga vetë Atdheu.

.

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here