Pesë të pla.gosur gjatë natës, tronditet qyteti, ja çfarë ndodhi pas orës 2 –

Pese persona u plagosen gjate nates ne Durres, kur nje makine u aksidentua.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 09.07.2021, rreth orës 02:40, në lagjen nr.13, Durrës, shtetasi E. K., 20 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Opel”, ka humbur kontrollin duke dalë nga rruga e për pasojë janë lënduar drejtuesi i mjetit dhe pasagjerët në mjet shtetasit P. M., 30 vjeç, D. K., 30 vjeç, M. Z., 16 vjeç, dhe M. A., 20 vjeç, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.
Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *