Piu zbardhues për rrobat, jep shpirt shqiptarja/ Nuk ia doli dot

0
337

Një grua në Lipjan ka v dekur pasi që sipas sinja lizuesve të Gazetës Sinjali ka pi rë zbardhues për pastrim.

Bota e muzikës në zi, “shuhet” kompozitori shqiptar - Tirana Today

E njëjta është dërguar menjëherë në QKUK, mirëpo nuk ka arritur që të mbijetojë dhe në orët e mbrëmjes ka ndërruar jetë.

Ende nuk dihen motivet se pse ka bërë një veprim të tillë.

Ndizen qirinj në nderim të policëve që vdiqën nga COVID-19 - inFokus

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here