Pasditen e sotme u regjistrua një ngjarje e rëndë në afërsi të fshatit Jagodinë, ku një grua u gjet e mbytur në lumin Shkumbin. Ndërkohë, pak më parë janë zbuluar disa detaje në lidhje me ngjarjen e rëndë, ku bëhet me dije se trupi i viktimës është i dekompozuar në një pjesë të madhe të saj, duke e bërë të pamundur identifikimin e kufomës. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave që mund te kënë çuar në mbytjen e gruas.Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here