Policia e Vlorës ka shoqëruar dy persona të cilët janë konfliktuar me njëri tjetrin për motive të dobëta.

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 12:20, në lagjen “Partizani”, Vlorë, shtetasi V. V., 36 vjeç është konfliktuar me sende të forta me shtetasin F. S., 37 vjeç, i cili ka marrë dëmtime të lehta.

Të dy këta shtetas janë shoqëruar në Komisariatin e Policisë Vlorë, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here