Categories: Uncategorized

Plas sherri në “Për’Puthen”, vazhdohet edhe jashtë studios/ “Pse më shikon shtrembër”

Në takimin mes Anës dhe Beartit, biseda u orientua tek Fatjoni, si djali që ka dalë më së shumti në takime me bukuroshen brune. Por kjo gjë nuk u prit mirë nga Fatjoni, i cili e cilësoi si të pavend, përmendjen e emrit të tij në takim. Për këtë arsye djemtë u përfshinë në një debat në studio, e cili u zbulua se kishte vazhduar dhe jashtë ambienteve të “Top Channel”. Fatjoni pretendon se Bearti e ka “parë shtrembër” e për këtë arsye situata mes tyre ka agravuar. Kjo zënkë u komentua në studio, ku konkurrentët e tjerë kishin nga një shpjegim. Disa thanë se Fatjoni ka tip impulsiv, e pa qëllim të keq, drejtohet tek një person në mënyrë kërcënuese, sipas tyre, kjo solli dhe agravimin e situatës.

Arjan Konomi: Unë i gjeta kur situata ishte tepër e ndezur, kuptova që kishte diçka sepse që në studio me të bërtiturat e Fatjonit, u tensionua situata. Fatjon kur shkon për të sqaruar, nuk shkohet për të vendosur dorë.

Fatjoni: Ti nuk tregohesh i sinqertë sepse ishe aty. Ai më provokoi me luanin, unë nuk bëra gjë. Në një moment unë nuk kam bërë gjënë më të vogël. I thash çfarë ke mos i merr personale.

Ana: Kishte shumë personazhe dhe asnjë nuk po flet.

Arbri: Dëshiron një logjikë të thjeshtë, atëherë në momentin që Fatjoni iu drejtua Beartit, i afrohet shumë afër, ti me të vërtetë shkove për të sqaruar, por kjo është mënyrë provokuese.

Mevlani: Kjo histori mbaroi brenda, Fatjoni erdhi dhe iu drejtua personit në fytyrë. Nga kjo u acarua

Bearti: Mënyra se si ti erdhe, ne të dy bëjmë gallatë unë të kuptoj, por të tjerët jo.

Andi: Fatjoni ishte shumë i qetë gjatë gjithë kohës, ai ka natyrë të nxituar vetë, u agravua nga situata.

Fatjoni: Në asnjë moment nuk e kishte në momentin për t’u kapur me duar.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago