Categories: Uncategorized

Plasin sharjet! Ermal Fejzullahu: “Do ta q* atë motrën o k**” Shikoni videon.


Një ndër të ftuarit e emisionit “Shiko Kush Luan”, i cili u transmetua në “Top Channel” mbrëmjen e kaluar ishte këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu.

Së bashku me kolegë të tjerë në muzikë, ai u bë pjesë e lojrave dhe intervistave në studio, mirëpo fansat kanë kapur një moment aspak të pëlqyeshëm të Fejzullahut.

Teksa Capital T zhvillonte lojën e tij, Ermali dëgjohet t’i drejtohet njërit prej personave të publikut, duke përdorur fjalor banal.

Të zhgënjyer nga veprimi i tij, fansat kanë vërshuar në komente duke u shprehur se këngëtari kishte nxjerrë padashur fytyrën e tij të vërtetë.

“Turp për Ermalin të sillet kështu, nuk kam fjalë”, “Pse po shan Ermali live në televizion, turp”, “Ermali qenka nxehur keq”, janë disa nga komentet.

Momentin mund ta ndiqni në minutën 6:32 të videos së mëposhtme: Mbasi te shtypni play, klikoni tek watch on youtube.

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

2 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

2 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

2 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

2 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

2 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

2 days ago