Plazh dhe tani në tetor! Me këto linja që ka Erandal LIbohova bën zili edhe vajza 20 vjeçe: Si nuk plaket

0
22

This post has already been read 19 times!

Ndonëse jemi zyrtarisht në vjeshtë, duket se temperaturat e larta të fundjavës i kanë dhënë mundësi të gjithëve të vizitojnë edhe njëherë bregdetin dhe të shijojnë diellin pranë tij.

Këngëtarja e njohur, Eranda Libohova ka ndarë në llogarinë e saj disa poza nga plazhi ku shfaqet me bi kini duke qeshur në det.

“Ah ky moti ma ka gjetur piken e dobet ! 😍Pushim me kohe te plote !”, ka shkruar Eranda krah postimit të fundit, duke treguar se e ka shijuar plotësisht pushimin pranë detit.

Edhe më parë Libohova ka treguar se e shijon maksimalisht diellin dhe ngrohtësinë e tij, ndaj me siguri këto duhet të jenë ditët më të bukura për këngëtaren para se moti të ndryshojë duke i kursyer serish ditët me diell.

Eranda Libohova

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here