Po Besi i ka parë këto foto? Xhensia nxjerr pamjen nga krevati me dorën tek…

0
31

This post has already been read 28 times!

Xhensila Myrtezaj është shfaqur atraktive. Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, është e afërt me ndjekësit e saj.

Xhensila Myrtezaj talks for the first time about her parents' divorce - Showbiz dhe TV

Ajo me ta ndan imazhe të ndryshme në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Së fundmi ka vendosur që me ta ta ndajë një foto ku shihet e shtrirë në shtrat dhe po u thotë “Natën e mirë”. Megjithatë vihet re se këngëtarja është e grimuar.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here