Po kërkon burrë në televizor, por djali i fyen keq vajzën shqiptare: Unë do të marr të mësoj ty se je bërë si….

0
33

This post has already been read 17 times!

Teksa po komentohej takimi mes Erjonit dhe Anës, debatet e Shqipes dhe Mevlanit u rikthyen sërish.

shqipe-shqipe - Korrieri

Shqipja ishte duke komentuar takimin e dyshes, që sipas saj ishte paksa i ekzagjeruar, ndërsa në këtë moment ndërhynë dhe Mevlani, i cili tha se për të takimi ishte mjaft i mirë.

Pas kësaj nuk munguan fyerjet dhe sharjet mes tyre, ku Mevlani iu drejtua Shqipes me fjalët, “Do të marr në çerdhe për të mësuar jetën. Je bërë si fshesë korrenti”.

Nuk 'Përputhen', Shqipja sherr me Mevlanin në takimin e parë dhe të fundit

Produksioni merr vendimin e rëndësishëm për dy konkurentët e 'Përputhen' - Fast News Albania

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here