Po kërkon mandatin e tretë! Ramës i ndodh e papritura, kanë nisur i thonë Enver Hoxha: Do japim më shumë…

0
36

This post has already been read 24 times!

Në rrjetet sociale, zor se beson kush se do ketë një mandat të tretë për Edi Ramën.

Jo vetëm kaq, por komentet e tij për një mandat të tretë janë pritur me humori dhe ironi.

Dhjetëra meme janë hedhur në median sociale. Ndiqni më poshtë disa prej tyre.

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here