Po kjo sikur donte Andin/ Jasmina kapet mat me Atdheun: Ai i ulet në prehër dhe pinë të dy të njëjtën…

0
8


Aplikacioni “Per’puthen” po na ve ne dijeni te shume ndodhive qe ndodhin ne prapaskena. Deklarata te fuqishme, video p rov okuese dhe flir time te konkurenteve me njeri tjetrin.

Një video e postuar ne aplikacion na tregon Atdheun dhe Jasminen shume me te afert sec duhet per te qene thjesht “shoke”.

Ne fillim duket Jasmina duke ushqyer dhe duke i fshire buzet Atdheut,me pas Atdheu qe i ulet ne preher Jasmines dhe te dy pijne te njejtin cig ar. Shikime p rov okuese te Atdheut dhe te qeshurat karakteristike te Jasmines nuk mungojne ne kete video, tek te dy shihen ne sy dhe i qeshin njeri tjetrit.

Cfare po ndodh ne te vertete, Atdheun shokun e Andit, apo dicka tjeter?

.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here