Po lë gruan aktori i bukur që e ka pranuar me të madhe se është shqiptar, mediat turke thonë se mund të…

0
42

This post has already been read 23 times!

Aktorët e telenovelave turke Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen janë vendosur në qendër të vëmendjes pasi po përfliten sërish se po shkojnë drejt divorcit.

Burak Özçivit'ten Fahriye Evcen'i kızdıracak açıklama - Magazin Haberleri

Dyshimet duket se janë shuar ditën e sotme. Burak ka postuar një foto me të voglin e tyre dhe vëmendjen e mori komenti i Fahriye, e cila shkruan ‘Qetësi’, për të treguar se ata i falin paqe e qetësi.

Mediat turke raportonin ditë më parë se pas vdekjes së të atit Fahriye ra në depresion pdhe Burak i ka kërkuar asaj që të ndiqte disa seanca te psikologu, mirëpo bashkëshortja e tij nuk ka qenë e këtij mendimi.

Po ashtu, u tha se problemi më i madh i çiftit ishte edukimi i djalit të tyre, duke mos pasur pajtueshmëri në lidhje me rritjen e tij dhe si pa sojë kanë përjetuar shumë konf likte.

A po ndahen Burak Ozçivit dhe Fahriye Evcen? Komenti i aktores shuan çdo dyshim

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti aynı anda paylaştı - Magazin haberleri

/RDA News

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here