Regjisori Eduart Grishaj ka befasuar teksa ka qenë i ftuar në “Top Arena’, ku ka kënduar për herë të parë në public kënhën ‘Sytë e tu’ dhe ja ka dedikuar atë ‘dashurisë së jetës’ moderators Arbana Osmani.

“Po këndoj një këngë shkodrane që quhet ‘Sytë e tu’ dhe po këndoj këngën ‘Sytë e tu’ duke menduar sytë e dikujt që po shikojnë Diellin tani”, tha Eduarti para se të niste të këndonte.

 
Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here