“Po mua kur do më prezantoni”/ Shperthejne memet pas futjes së Kastro Zizos në PS, Ermal Mamaqi i fërkon kurrizin Veliajt

0
97

This post has already been read 90 times!

Pas këtij lajmi, faqet e njohura të memeve, kanë publikuar foto me Veliajn dhe personazhë të tjerë publikë.

Rrjeti ka shpërthyer në meme, pasi kryebashkiaku Erion Veliaj prezantoi futjen e këngëtarit Kastro Zizo në Partinë SocIaliste.

Pas këtij lajmi, faqet e njohura të memeve, kanë publikuar foto me Veliajn dhe personazhë të tjerë publikë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Në një prej tyre shihet Ermal Mamaqi që i fërkon kurrizin Veliajt, ndërsa në një tjetër, Laert Vasili që pyet Edi Ramën se kur do ta prezantojnë atë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here