Categories: Uncategorized

Po rritet në spital, djali që ka bërë 79 opera cione në këmbë ka shpresë edhe pse mjekët gabuan: Unë do qesh gjithmonë!

Ai është 14 vjeç por mund të jetë djali më i fo rtë në botë që ende pas gjithë asaj që i ka ndodhur ka fuqi të qesh.

Simon Seyfarth nga Erfurt Gjermani ka bërë 79 op eracione në këmbë dhe si u tha dhe më lart është 14 vjeç. Thuhet se e gjitha kjo mund të ketë ndodhur për një gabim të mjekëve.

Mendohet se mjekët mund të kenë gabuar në di agnozë dhe djali zëre se u rrit në spitale. Ai e ka hum bur një këmbë dhe tashmë familjes së tij i kërkohet të paguajë shuma të mëdha eurosh.

Thuhet sipas asaj që raportojnë mediat gjermane se gj yqet kundër mjekëve do të vazhdojnë. I riu thotë se gjithmonë do ketë fuqi për të qeshur dhe se nuk do të ndalet.

/RDA News

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

4 days ago