“Po ta shisja kasetën e se*sit do…”. Moderatorja shqiptare ‘thyen rrjetin’ shfaqet nudo nga shtëpia, ‘nxit fantazinë’

Aktorja dhe moderatorja Roza Lati njihet për guximin e saj, dhe nuk ngurron të shfaqet edhe kundër rrymës. Ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto ku shfaqet nudo brenda një vaske me shkumë.Vendet intime Roza kujdeset t’i mbulojë me duar, ndërsa bëri një deklaratë “të çuditshme”.“Do të isha miliardere po të shisja kasetën time të seksit”, shkruan Roza Lati.

Share:

Author: rda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *