Po tallen? Konkurrentja e Për’Puthen na shtangu të gjithëve, zbulon lojën e pisët të Teas dhe Beartit

0
18


Ish-konkurrentët e Për’Puthen Tea dhe Beart i kanë dhënë fund romancës së tyre dhe këtë gjë e ka konfirmuar vetë Bearti.
Por konkurrentja e emisionit Sindi është pyetur në rrjetet sociale se çfarë mendimi ka për këtë ndarje, duke thënë se po bëjnë show.
“Çfarë mendimi ke për Tean dhe Beartin që janë ndarë?”, i ka shkruar një ndjekës.
“Akoma besoni njerëzit fake? Nuk jua vërtetuan mjaftueshëm që luajtën me ju si publik edhe pse ju i mbështesnit pafund edhe i bëtë ata që janë sot…”, ka replikuar Sindi. /lajmee

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here