Categories: Uncategorized

Po vjen një “Osman” ndryshe, çfarë do ndodhë me serialin që po bën bujë?

Seriali “Osmani” i cili transmetohet edhe në TV Klan ka bërë bujë në Turqi duke arritur shifra rekord audience. Teksa po xhirohet sezoni i ri, producenti i serialit, Mehmet Bozdag ka zbuluar çfarë do ndodhë.

“Po mendojmë një koncept të ri. Për këtë koncept kemi bërë organizime të reja dhe transferime të aktorëve, çdo karakter do ketë një histori unike. Një Osman shumë ndryshe do vijë këtë sezon.

Kemi bërë ndryshime të mëdha në çdo gjë. Publiku do surprizohet”-tha producenti. “Burak është shpirti skuadrës, të gjithë e ndjejmë”-tha ai për aktorin kryesor që luan rolin e “Osmanit”. “Në sezonin e ri babai i Osmanit, Ertugruli do rikthehet dhe shumë gjëra do ndryshojnë në kamp”-përfundoi producenti./revistawho.com

rdadmin

Recent Posts

Surprizë/ Almeda Abazi dhe Tolgahan do të bëhen prindër për herë të dytë

Almeda Abazi është komentuar gjithmonë për thjeshtësinë e saj, jo vetëm në mediat shqiptare, por…

3 days ago

“Ndërsa shtrëngoja fëmijën tim të parë, humba të dytin”/ Meghan Markle zbulon çfarë i ndodhi në korrik

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka zbuluar se ka humbur një foshnjë në muajin korrik.…

3 days ago

Humbi dy vëllezërit nga Covid-19, pedagogu: Nuk prisnim që kolla t’i merrte jetën, u bllokua informacioni!

Afrim Osmani është pedagogu shqiptar, i cili humbi brenda pak orësh dy vëllezërit e tij.…

3 days ago

“Oj lavire, kam me…”/ Djali i deputetit shqiptar që kërcënonte të dashurën e të atit, merr postin e rëndësishëm

Flakron Shala, djali i deputetit Haxhi Shala, i cili është emëruar Konsull i Përgjithshëm në…

3 days ago

I prekur nga Covid-19, trajneri i Kukësit dërgohet me urgjencë në Turqi

Trajneri i Kukësit, Skënder Gega është dërguar me urgjencë në Turqi për kurim të specializuar…

3 days ago

Nuk ndalet koronavirusi, humb jetën një tjetër mjek

DIBER Një tjetër mjek nuk ka mundur ta fitojë betejën me COVID-19. Ka ndërruar jetë…

3 days ago