Pogradec/ Shoferi i dehur ben makinat copash dhe iken nga vendngjarja

0
90

This post has already been read 84 times!

Një aksident është regjistruar gjatë mbrëmjes në fshatin Buçimas në Pogradec. Dy mjete janë përplasur fort me njëra tjetrën duke shkaktuar dëme të shumta materiale.

Njëri prej drejtuesve të mjeteve ka qenë i dehur dhe ka ikur në këmbë nga vendngjarja. Si pasojë e përplasjes nuk ka të lënduar.

Policia ka mbërriti në vendngjarje për të hetuar shkaqet e aksidentit, Dyshohet se shkaku i aksidentit ka qenë shpejtësia dhe fakti që njëri prej drejtuesve ka qenë nën efektin e alkoolit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here